Oferty pracySpecjalista ds. zakupów
Specjalista ds. zakupów Eggenfelden (Niemcy)
Specjalista ds. zakupów Eggenfelden (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 17 marca 2017, do końca 1 dzień

P.I.N. Personal. Dla swojego klienta z branży elektronicznej poszukujemy specjalisty ds. zakupów

Zadania:

  • Kontakt z dostawcami
  • Analiza i porównywanie ofert dostawców
  • Negocjacje z dostawcami
  • Wystawianie i wysyłka zapytań i zamówień

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu logistyki
  • 2-3 lat doświadczenia w zawodzie
  • Umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Umowę o prace na niemieckich warunkach

(Data aktualizacji: piątek, 17 marca 2017)