Oferty pracyAsystentka Zarządu z językiem niemieckim - praca od zaraz - Ruda Śląska
Asystentka Zarządu z językiem niemieckim - praca od zaraz - Ruda Śląska Ruda Śląska (śląskie)
Asystentka Zarządu z językiem niemieckim - praca od zaraz - Ruda Śląska Ruda Śląska (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 marca 2017, do końca 1 dzień

Firma o wieloletniej tradycji, działająca od ponad 20 lat w Polsce,

lider branży gospodarowania odpadami komunalnymi, zatrudniający ponad 200 pracowników, poszukuje osoby na

stanowisko:

Asystentka Zarządu z j. niemieckim

Miejsce wykonywania pracy: Ruda Śląska

Obowiązki:

- organizacja spotkań zarządu, wyjazdów służbowych,

- prowadzenie kalendarza i harmonogramu prac zarządu,

- odbieranie telefonów,

- prowadzenie dokumentacji sekretariatu,

- redagowanie pism i obsługa korespondencji.

Oferta:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,

- wynagrodzenie 4000 zł/m-c brutto,

- prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- wysokie zdolności komunikacyjne,

- nienaganna kultura osobista,

- znajomość obsługi komputera – w szczególności pakietu Microsoft Office.

Osoba do kontaktu:  Aleksandra  tel. 733 516 777

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal profesja.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

(Data aktualizacji: piątek, 17 marca 2017)