Oferty pracyPracownik restauracji
Pracownik restauracji Warszawa (śląskie)
Pracownik restauracji Warszawa (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 marca 2017, do końca 1 dzień

Restauracja McDonald`s Warszawa Radość, ul. Patriotów 197 zatrudni pracowników

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie i sprzedaż produktów McDonald’s,
  • obsługa gości – przyjmowanie i wydawanie zamówień
  • prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym wokół restauracji.

OCZEKUJEMY:

  • chęci do pracy
  • dyspozycyjności
  • ukończonych 18 lat

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia
  • pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze

Doświadczenie w gastronomii nie jest wymagane

(Data aktualizacji: piątek, 17 marca 2017)