Oferty pracyKucharz/ka z j.niemieckim–wysokie zarobki+socjal+zakwaterowanie 2300 €/miesiąc
Kucharz/ka z j.niemieckim–wysokie zarobki+socjal+zakwaterowanie 2300 €/miesiąc Fulda (Niemcy)
Kucharz/ka z j.niemieckim–wysokie zarobki+socjal+zakwaterowanie 2300 €/miesiąc Fulda (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 25 kwietnia 2017, do końca 12 dni

Jesteśmy niemiecką firmą, która od ponad 20 lat rekrutuje specjalistów i fachowców z kilkunastu różnych branż w ponad 33 oddziałach w Niemczech. Aktualnie pracuje u nas blisko 2000 osób, które skorzystały z naszego doświadczenia w wyszukiwaniu najkorzystniejszych warunków pracy. Jako jedna z niewielu film istniejących na rynku pośrednictwa pracy, zapewniamy kompleksową pomoc w kwestiach urzędowych. Wybierając Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję stabilnego i konkurencyjnego zatrudnienia, bo domeną naszej firmy jest uczciwość i pełne zaufanie w kontaktach z pracownikiem.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i daj sobie szansę na lepszą pracę !

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kucharz/Kucharka

kraj:Niemcy

Jeśli w pracy liczy się dla ciebie stabilność i solidne warunki zatrudnienia to znak, że ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • przyrządzanie posiłków dla gości restauracji,

  • aktywny udział w tworzeniu menu,

  • obsługa gastronomiczna imprez okolicznościowych,

  • przestrzeganie wymogów sanitarnych,

  • dbanie o czystość miejsca pracy.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza,

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),

  • wykształcenie gastronomiczne będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość kuchni niemieckiej,

  • dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.

  2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu.

  3. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

  4. Płatne urlopy i premie świąteczne.

  5. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

  6. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

  7. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.

  8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

  9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).

  10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

  11. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

... oraz wiele więcej.

Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem

(Data aktualizacji: wtorek, 25 kwietnia 2017)