Oferty pracyZbrojarz lub Szalunkowy
Zbrojarz lub Szalunkowy Kassel, Hesja (Niemcy)
Zbrojarz lub Szalunkowy Kassel, Hesja (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 17 marca 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech 5 osób na stanowisko:

Zbrojarz lub Szalunkowy

Zakres obowiązków:

- praca w betoniarni

- produkcja schodów i podpór

- skręcanie zbrojeń

- obsługa maszyn do produkcji elementów betonowych

- praca wg. rysunku technicznego

Oferujemy:

- długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- zakład znajduje się między Hannoverem a Frankfurtem nad Menem

- miesięczne wynagrodzenie: 1300-1600€ netto

- darmowe zakwaterowanie

- możliwość rozwoju zawodowego

- podstawowe wyposażenie narzędziowe

- wsparcie dla początkujących pracowników jak i również dla starszych pracowników

Wymagania:

- znajomość  języka niemieckiego w stopniu dość komunikatywnym (wymóg konieczny!)

- prawo jazdy kat. B i własny samochód oraz uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)

- doświadczenie na ww. stanowisku

- doświadczenie w obchodzeniu się specjalnymi narzędziami, urządzeniami oraz  surowcem

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 17 marca 2017)