Oferty pracyKoordynator Programu Umacniania Rodziny / Wychowawca
Koordynator Programu Umacniania Rodziny / Wychowawca Koszalin (zachodniopomorskie)
Koordynator Programu Umacniania Rodziny / Wychowawca Koszalin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 17 marca 2017, do końca 3 dni

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE

to organizacja dobroczynna, której celem jest pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom
oraz podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem. W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Ochrony Dziecka. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie Stowarzyszenie realizuje z powodzeniem swoją misję w Polsce już od ponad 30 lat.

W związku z tworzeniem nowego projektu poszukujemy osobę na stanowisko:

Koordynator Programu Umacniania Rodziny / Wychowawca

Miejsce pracy: Program Umacniania Rodziny w Koszalinie (zachodniopomorskie)
Nr referencyjny: KW/PUR/jobs.pl     GŁÓWNE ZADANIA NA WW. STANOWISKU:
  • Tworzenie oferty pomocowej dla dzieci i rodzin oraz monitorowanie jakości świadczonych usług
  • Wsparcie rozwoju dziecka i ochrona praw dziecka
  • Wspieranie rodzin uczestniczących w projekcie w podnoszeniu kompetencji opiekuńczo – wychowawczych
  • Współpraca z instytucjami publicznymi i organizacjami działającymi w środowisku lokalnym na rzecz dzieci i rodzin (np. MOPS, szkoły, sądy, kuratorzy sądowi)
  • Zarządzanie programem i zespołem pracowników
NASZE WYMAGANIA:
  • Ukończone studia magisterskie na kierunku: pedagogika, psychologia, praca socjalna, resocjalizacja, socjologia, nauki o rodzinie lub na dowolnym kierunku, uzupełnionym studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej
  • Mile widziane doświadczenie w koordynowaniu projektów społecznych, profilaktycznych i zarządzaniu zespołami
  • Proaktywność, umiejętność efektywnej pracy samodzielnej, jak i zespołowej
  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
OFERUJEMY:
  • Narzędzia do pracy na danym stanowisku
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenie zawodowego w rozwijającej się międzynarodowej organizacji pozarządowej
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

(Data aktualizacji: piątek, 17 marca 2017)