Oferty pracySpedytor Międzynarodowy / Spedytor Krajowy
Spedytor Międzynarodowy / Spedytor Krajowy Katowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Bytom (śląskie)
Spedytor Międzynarodowy / Spedytor Krajowy Katowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Bytom (śląskie) Aplikuj Opublikowano 3 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - prestiżowej, stale rozwijającej się firmy z branży TSL, posiadającej stabilną pozycję na rynku - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy / Spedytor Krajowy

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. SMK/27/17

Najważniejsze obowiązki:

  • przyjmowanie oraz kontrola zleceń spedycyjnych,
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz utrzymywanie relacji biznesowych,
  • odpowiedzialność i prowadzenie dokumentacji transportowej.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • samodzielność, energiczność, orientacja na wynik,
  • umiejętności interpersonalne, umiejętność budowania relacji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prestiżowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • dynamiczną pracę w młodym zespole,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • narzędzia pracy.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 3 kwietnia 2017)