Oferty pracySpecjalista ds. Administracji Sieci
Specjalista ds. Administracji Sieci Katowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Bytom (śląskie)
Specjalista ds. Administracji Sieci Katowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Bytom (śląskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - renomowanej firmy z branży usług medycznych z siedzibą w Katowicach - poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Administracji Sieci

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. SAS/26/17

Najważniejsze obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości działania systemu teleinformatycznego,
  • nadzór nad serwerownią,
  • administracja wewnętrzną siecią, oprogramowaniem i  urządzeniami,
  • tworzenie i testowanie formularzy do digitalizacji z wykorzystaniem VBA,
  • zarządzanie treścią strony internetowej w oparciu o CMS,
  • wsparcie użytkowników z zakresu IT.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe kierunkowe,
  • min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość środowiska VBA,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • znajomość języków programowania będzie dodatkowym atutem,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • umiejętność reagowania w sytuacjach krytycznych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o długoletniej tradycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę miejsca pracy,
  • możliwość dłogofalowej współpracy z renomowaną firmą,
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
  • możliwość wzajemnego ustalenia formy zatrudnienia.

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)