Oferty pracyLAKIERNIK przemysłowy
LAKIERNIK przemysłowy Gotha, Luckau (Niemcy)
LAKIERNIK przemysłowy Gotha, Luckau (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Tintschl (nr 5767) jest godną zaufania firmą pracującą na rynku polsko-niemieckim, oferującą stabilne zatrudnienie w Niemczech na niemieckich warunkach, opiekę polskiego i niemieckiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc w sprawach mieszkaniowych.

LAKIERNIK przemysłowy

Region wykonywanej pracy: Gotha, Luckau (Niemcy)
Nr referencyjny: lakiernik/jobs.pl

Opis stanowiska

  • Przygotowanie części do malowania
  • Lakierowanie części ciężarówek lub dźwigów metodą airless

Wymagania:

  • Doświadczenie w lakierowaniu przemysłowym co najmniej 2 lata
  • Znajomość języka niemieckiego – komunikatywne podstawy

Oferujemy:

  • Długoterminową pracę w jednym zakładzie
  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich w Tintschl Industriemontage AG
  • Stawkę godzinową rosnącą plus diety
  • Mieszkanie organizuje pracodawca
  • Polski opiekun przez cały okres zatrudnienia

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)