Oferty pracyKonsultant ds. Sprzedaży
Konsultant ds. Sprzedaży Gliwice (śląskie)
Konsultant ds. Sprzedaży Gliwice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 10 dni

Firma POLONUS TEL zmienia perspektywę! Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Play, poszukujemy osób, które wraz z nami będą aktywnie budować markę Play! Zasil zespół jako: Konsultant ds. Sprzedaży

Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:

  • identyfikacja potrzeb klienta,
  • obsługa klientów w salonie sprzedaży PLAY
  • realizacja planów sprzedaży
  • przestrzeganie obowiązujących standardów

Powinieneś spełniać kilka wymogów:

  • minimum średnie wykształcenie
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
  • dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dyspozycyjność i elastyczność
  • orientacja na klienta
  • umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • motywujący system premiowy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne i systematyczne szkolenia
  • interesującą pracę w firmie współpracującej z Play, najbardziej konkurencyjnym operatorem na polskim rynku

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)