Oferty pracySamodzielny konstruktor instalacji hydraulicznych
Samodzielny konstruktor instalacji hydraulicznych Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Samodzielny konstruktor instalacji hydraulicznych Bielany Wrocławskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • zarządzanie zespołem projektantów,
  • projektowanie maszyn i instalacji hydraulicznych,
  • przygotowywanie schematów technicznych orurowania i oprzyrządowania,
  • opracowywanie dokumentacji technicznych zgodnie ze specyfikacją techniczną,
  • ścisła współpraca z zagranicznym biurem technicznym firmy.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • jesteś absolwentem kierunków technicznych (najlepiej mechanika i budowa maszyn),

  • komunikujesz się w języku angielskim na poziomie bardzo dobrym (warunek konieczny),

  • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu mechaniki i budowy maszyn, hydrauliki, pneumatyki, elektryki w zastosowaniu do maszyn,

  • znasz bardzo dobrze obsługę programów: AutoCad, Inventor/Solid Works oraz MS Excel,

  • potrafisz  zarządzać zespołem pracowników,

  • cechuje Cię dobra organizacja czasu pracy,

  • jesteś osobą, która odpowiedzialnie podchodzi do swoich obowiązków.

Osobie zatrudnionej Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowę o pracę,

  • pakiet opieki medycznej,

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,

  • możliwość odbycia kursów i szkoleń.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)