Oferty pracyAsystent/ka Prezesa Zarządu
Asystent/ka Prezesa Zarządu Warszawa, Piaseczno, Pruszków, Babice (mazowieckie)
Asystent/ka Prezesa Zarządu Warszawa, Piaseczno, Pruszków, Babice (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa organizacja podróży służbowych.
  • Rozliczanie kosztów związanych z delegacjami.
  • Kontrola obiegu przepływu informacji między Prezesem a Zarządem i Dyrekcją.
  • Prowadzenie kalendarza i organizacja spotkań Prezesa.
  • Raportowanie spotkań.
  • Przygotowywanie tłumaczeń z języka angielskiego.
  • Dbałość o terminową realizację zlecanych zadań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie tłumaczeń Business English.
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie we współpracy z klientami międzynarodowymi.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych.
  • Umiejętność współpracy z biurami podróży i samodzielnym organizowaniu podróży służbowych.
  • Znajomość zasad obiegu dokumentów i korespondencji.
  • Wysoki poziom kultury osobistej.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Wysoka dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia.
  • Komfortowe warunki pracy, utrzymujące odpowiednie standardy.
  • Doskonale wyposażone miejsce pracy (laptop, Internet, telefon, Fax).
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Samodzielne stanowisko, umożliwiające podejmowanie decyzji i samorealizację.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)