Oferty pracyTokarz
Tokarz Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Tokarz Bielany Wrocławskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • wykonywanie prac zleconych przez przełożonego na dziale produkcji elementów mechanicznych.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz min. 3 letnie doświadczenie w zawodzie,
  • posiadasz zdolności manualne w zakresie obsługi konwencjonalnych obrabiarek,
  • posiadasz umiejętność czytania rysunku technicznego oraz posługiwania się warsztatowymi narzędziami pomiarowymi,
  • potrafisz przygotować narzędzia używane na stanowisku pracy,
  • jesteś samodzielny, dyspozycyjny, sumienny, chętny do uczenia się oraz masz umiejętności organizacyjne,
  • masz dobrą znajomość pakietu Microsoft Office.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • grupowe ubezpieczenia, opieke medyczną w klinice Luxmed,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych dzięki udziałowi w szkoleniach.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)