Oferty pracySpecjalista ds. Promocji
Specjalista ds. Promocji Rzeszów (podkarpackie)
Specjalista ds. Promocji Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Jesteś w trakcie studiów? Potrzebujesz zdobyć doświadczenie oraz sprawdzić już nabyte umiejętności oraz wiedzę w praktyce? Jeśli tak to zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Jako Specjalista ds. Promocji będziesz mieć okazję współpracy przy promocyjnych aspektach pracy Działu Promocji MEDIREN, oraz wsparcie przy prowadzonych projektach.

Opis stanowiska:

Spotkania promujące markę MEDIREN:

  • organizacja i udział w wystąpieniach promocyjnych w regionie (np. targi pracy)
  • organizacja spotkań na uczelniach wyższych kształcących pielęgniarki i fizjoterapeutów
  • organizacja eventów na uczelniach wyższych przy współpracy z Biurem Karier
  • organizacja spotkań z dyrekcja placówek medycznych np. Domy Opieki Społeczej lub gabinety fizjoterapii

Promocja:

  • koordynowanie akcji promocyjnej MEDIREN
  • prowadzenie działań promocyjnych w social media,

Wymagania:

  • osoba kreatywna i nastawiona na sukces
  • komunikatywność i łatwośc nawiązywania kontaktów
  • umiejętność prowadzenia prezentacji publicznych
  • znajomość branży medycznej lub jej pochodnej
  • znajomość języka EN poziom B1
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

 Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji.

Miłą atmosferę pracy z młodym, dynamicznym zespole

Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

Cel:

  • Pozyskanie personelu medycznego o profilu pielęgniarskim i fizjoterapeutycznym zainteresowanego wyjazdem do Belgii i do Francjii
  • Promocja marki MEDIREN jako lidera w rekrutacji personelu medycznego

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)