Oferty pracyPracownik działu administracji z jęz. francuskim
Pracownik działu administracji z jęz. francuskim Rzeszów (podkarpackie)
Pracownik działu administracji z jęz. francuskim Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Firma KFE Holding sp. z o.o. świadczy usługi polskim i zagraniczym firmom budowlanym, których celem jest zawarcie międzynarodowych umów na wykonanie prac budowlanych.

Opis stanowiska:

wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomia, prawo, administracja
bardzo dobra znajomość języka francuskiego,
mile widziana dobra znajomość innego języka (angielskiego lub niemieckiego),
umiejętność obsługi komputera,
umiejętność pracy w zespole,
prawo jazdy kat. B.

Wymagania:

kontakt z klientem francuskojęzycznym,
przygotowanie dokumentów administracyjnych w języku francuskim,
budowanie dobrego wizerunku firmy.

Oferujemy:

zatrudnienie na umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w firmie międzynarodowej,
pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)