Oferty pracyStarszy Konsultant IT
Starszy Konsultant IT Poznań (wielkopolskie)
Starszy Konsultant IT Poznań (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 8 dni

Opis stanowiska:

  • udział w projektach doradczych dla klientów biznesowych i administracji publicznej
  • projektowanie rozwiązań IT (tworzenie koncepcji i dokumentacji przetargowej),
  • dokumentowanie procesów biznesowych
  • nadzorowanie procesu wytwarzania rozwiązań IT na poszczególnych etapach realizacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne)
  • co najmniej 3 lata doświadczenia jako analityk biznesowy, architekt IT lub konsultant w obszarze tworzenia architektury systemów IT lub wdrożeń systemów informatycznych (np. projektowanie, architektura systemów IT, tworzenie aplikacji, doradztwo, wsparcie użytkowników itp.)
  • znajomość rozwiązań różnych dostawców z zakresu np. Business Intelligence, ETL, hurtowni danych, big data, portal, GIS
  • Znajomość BPMN i UML (modelowanie procesów biznesowych, dekompozycja systemów IT)
  • umiejętność tworzenia dokumentów analitycznych
  • znajomość metodyk zarządzania projektami (np. PRINCE2)
  • zdolność analitycznego myślenia
  • nastawienie na pracę zespołową

Oferujemy:

  • bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy
  • miłą atmosferę w zespole doświadczonych konstruktorów
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji (profesjonalne szkolenia)
  • atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość rozwoju, wsparcie ze strony doświadczonych konsultantów i udział w profesjonalnych szkoleniach
  • możliwość udziału w projektach polskich i zagranicznych o charakterze biznesowym, wdrożeniowym oraz badawczym
  • miłą atmosferę pracy

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)