Oferty pracySpecjalista ds. Marketingu
Specjalista ds. Marketingu Zielona Góra (lubuskie)
Specjalista ds. Marketingu Zielona Góra (lubuskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Obowiązki:

  • Tworzenie strategii marketingowej firmy
  • Planowanie budżetu marketingowego, jego realizacja i raportowanie
  • Zarządzanie reklamą firmy
  • Współpraca z partnerami firmy, kontrola umów o współpracę
  • Kreowanie wizerunku firmy oraz marki jej produktów

Wymagania:

  • Bezwzględna znajomość specyfiki funkcjonowania marketingu na rynku B2B
  • Inicjatywa, kreatywność, twórczość
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Konsekwencja w dążeniu do celu
  • Znajomość języka angielskiego oraz branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)