Oferty pracyOperator Maszyn
Operator Maszyn Warszowice (śląskie)
Operator Maszyn Warszowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta – wiodącego na rynku polskim i światowym dostawcy produktów dla sektora energetycznego – poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Maszyn

Najważniejsze obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Kontrola oraz rejestracja wybranych parametrów procesu produkcji,
  • Obsługa systemów wsparcia produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Gotowość do pracy w trzyzmianowym systemie, w czterobrygadowej organizacji pracy,
  • Umiejętność pracy  w zespole,
  • Motywacja do pracy.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Szeroki pakiet socjalny, m. in.: wczasy pod gruszą, bilety do kina lub karnety na basen, wyprawki szkolne oraz paczki świąteczne dla dzieci,
  • Darmowy przewóz pracowników (Warszowice - Pszczyna – Goczałkowice – Czechowice-Dziedzice),
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)