Oferty pracyŚlusarz Narzędziowy
Ślusarz Narzędziowy Żory, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn (śląskie)
Ślusarz Narzędziowy Żory, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn (śląskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 3 dni

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. S/17/17

Najważniejsze obowiązki:

  • prace ślusarskie,
  • regeneracja i naprawa,
  • prace spawalnicze,
  • uzupełnianie dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • umiejętności ślusarskie (cięcie, szlifowanie),
  • umiejętność spawania oraz napawania metodą TIG,
  • umiejętność odczytywania i posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • sumienność, dokładność oraz chęć do pracy.

Mile widziane:

  • umiejętność obsługi tokarki, frezarki, pilnikarki.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie,
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazną atmosferę.

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)