Oferty pracyARCHITEKT
ARCHITEKT Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski (podlaskie)
ARCHITEKT Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski (podlaskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 10 dni

OPIS STANOWISKA:

Przygotowywanie projektów architektonicznych, detali i rysunków wykonawczych budynków mieszkalnych w technologii modułowej.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe architektoniczne,
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy w biurze projektów przy dużych inwestycjach,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych w tym Skandynawskich),
  • umiejętność planowania pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność, własna inicjatywa i zaangażowanie,
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD Architecture,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • mile widziane uprawnienia architektoniczne
  • mile widziane doświadczenie w sporządzaniu wizualizacji

OFERUJEMY:

  • stabilną, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę,
  • udział w realizacji rozwojowych i ambitnych projektów,
  • współpracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • niezbędne narzędzia pracy.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)