Oferty pracyAnalityk Produkcji
Analityk Produkcji Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice (śląskie)
Analityk Produkcji Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej i stale rozwijającej się firmy produkcyjnej z siedzibą w Zabrzu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk Produkcji

Miejsce pracy: Zabrze

Nr ref. AP/48/17

Najważniejsze obowiązki:

  • sporządzanie raportów produkcyjnych oraz ich prezentacja,
  • udział w sporządzaniu budżetów produkcyjnych i materiałowych,
  • rozliczanie okresowych inwentaryzacji w systemie ERP,
  • ewidencja produkcji w systemie ERP,
  • udział w optymalizacji procesu produkcyjnego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse, itp.,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • umiejętność pracy na dużych zbiorach danych,
  • umiejętność konstruowania wniosków i rekomendacji na podstawie przeprowadzonych analiz,
  • kreatywność, zmysł analityczny,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • inicjatywna, samodzielność.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemów ERP.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego / możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • rozbudowany system benefitów,
  • przyjazną atmosferę.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)