Oferty pracyAnalityk Produkcji
Analityk Produkcji Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice (śląskie)
Analityk Produkcji Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 10 dni

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej i stale rozwijającej się firmy produkcyjnej z siedzibą w Zabrzu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk Produkcji

Miejsce pracy: Zabrze

Nr ref. AP/48/17

Najważniejsze obowiązki:

  • sporządzanie raportów produkcyjnych oraz ich prezentacja,
  • udział w sporządzaniu budżetów produkcyjnych i materiałowych,
  • rozliczanie okresowych inwentaryzacji w systemie ERP,
  • ewidencja produkcji w systemie ERP,
  • udział w optymalizacji procesu produkcyjnego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse, itp.,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • umiejętność pracy na dużych zbiorach danych,
  • umiejętność konstruowania wniosków i rekomendacji na podstawie przeprowadzonych analiz,
  • kreatywność, zmysł analityczny,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • inicjatywna, samodzielność.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemów ERP.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego / możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • rozbudowany system benefitów,
  • przyjazną atmosferę.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)