Oferty pracyŚlusarz/Pracownik do konserwacji i utrzymania urządzeń ślusarskich
Ślusarz/Pracownik do konserwacji i utrzymania urządzeń ślusarskich Ślusarz Konstrukcji Stalowych (Niemcy)
Ślusarz/Pracownik do konserwacji i utrzymania urządzeń ślusarskich Ślusarz Konstrukcji Stalowych (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 7 dni

Opis stanowiska:

-  konserwacja urządzeń i utrzymanie ruchu

-  wymiana rolek albo taśm w zakładzie recyklingu

-  czyszczenie i likwidacja oplotów

 - wymiana silników elektrycznych i różnych części mechanicznych taśmy

 - czynne wspieranie przy sortowaniu

Wymagania:

- doświadczenie jako ślusarz/mechanik – wykształcenie kierunkowe nie jest konieczne

- zręczność  manualna i techniczna

- znajomość języka niemieckiego na poziomie B1

- elastyczność, sumienność i  zaangażowanie

- umiejętność pracy w zespole

- gotowość do pracy w zakładzie recyklingu

Oferujemy:

- umowa o pracę z niemieckim pracodawcą

- stawka: 11,51 Euro brutto/godz.

- zakwaterowanie

- transport

- możliwość długofalowej współpracy

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)