Oferty pracyMłodszy Kontroler Finansowy
Młodszy Kontroler Finansowy Zabrze, Gliwice, Katowice (śląskie)
Młodszy Kontroler Finansowy Zabrze, Gliwice, Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 6 dni

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej i stale rozwijającej się firmy produkcyjnej z siedzibą w Zabrzu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Kontroler Finansowy

Miejsce pracy: Zabrze

Nr ref. MKF/49/17

Najważniejsze obowiązki:

  • sporządzanie okresowych analiz finansowych,
  • sporządzanie analiz finansowych "ad hoc" na potrzeby zarządu i poszczególnych działów firmy,
  • rozwój narzędzi controllingowych,
  • ewidencja wybranych operacji w systemie ERP,
  • wsparcie dyrektora finansowego w realizacji wybranych zadań z zakresu finansów i controllingu,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w celu optymalizacji procesów i kosztów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse, itp.,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • umiejętność pracy na dużych zbiorach danych oraz umiejętność formułowania wniosków,
  • umiejętność konstruowania rekomendacji na podstawie przeprowadzonych analiz,
  • rozwinięty zmysł analityczny,
  • samodzielność, kreatywność,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • inicjatywna,
  • proaktywność w realizacji obowiązków.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego/możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • rozbudowany system benefitów,
  • przyjazną atmosferę.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)