Oferty pracyTester Oprogramowania
Tester Oprogramowania Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Jastrzębie-Zdroj (śląskie)
Tester Oprogramowania Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Jastrzębie-Zdroj (śląskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tester Oprogramowania

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr ref. TO/7/17

Najważniejsze obowiązki:

  • testowanie oprogramowania (przeprowadzanie testów funkcjonalnych),
  • przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych,
  • raportowanie znalezionych błędów,
  • bieżąca współpracą z serwisem oraz działem rozwoju oprogramowania,
  • udział w rozwoju produkowanych systemów.

Wymagania:

  • min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w przygotowywaniu scenariuszy testowych i automatyzacji testów,
  • dokładność, komunikatywność, dobra organizacja pracy,
  • umiejętność priorytetyzacji zadań, analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • potencjał i wysoka motywacja do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • umiejętność diagnozowania problemów i szybkiego reagowania na nie.

Mile widziane:

  • znajomość MySQL, programowania stron WWW (PHP, JavaScript),
  • praktyczna znajomość narzędzi raportowania błędów,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami,
  • pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)