Oferty pracyKierownik Magazynu
Kierownik Magazynu Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice (śląskie)
Kierownik Magazynu Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Zabrzu - poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Magazynu

Miejsce pracy: Zabrze

Nr ref. KM/28/17

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu,
  • optymalizacja procesów gospodarki magazynowej,
  • odpowiedzialność za poziom stanów magazynowych,
  • nadzór nad dokumentacją magazynową,
  • obsługa systemów do zarządzania logistyką magazynową,
  • koordynowanie pracy zespołu magazynierów,
  • przeprowadzanie i nadzorowanie corocznej inwentaryzacji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu magazynem w firmie produkcyjnej,
  • praktyczna umiejętność zarządzania kadrą pracowników,
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej,
  • praktyczna znajomość systemu WMS - jako dodatkowy atut,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • system benefitów.

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)