Oferty pracyMonter instalacji C.O., wentylacji i klimatyzacji
Monter instalacji C.O., wentylacji i klimatyzacji Niemcy (Niemcy)
Monter instalacji C.O., wentylacji i klimatyzacji Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  •  montaż, naprawa instalacji i urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, prace związane z techniką grzewczą,

  • praca na dużych placach budowy na terenie całych Niemiec.

Poszukujemy właśnie Ciebie jeśli:

  • posiadasz doświadczenie zawodowe,

  • znasz j. niemiecki na poziomie komunikatywnym,

  • masz czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę zatrudnienia na czas nieokreślony,

  • dobre wynagrodzenie plus dietę (możliwość negocjacji w zależności od doświadczenia),

  • premię świąteczną, urlop pełnopłatny,

  • zakwaterowanie,

  • stabilne, przyszłościowe zatrudnienie.

  • możliwość pracy w teamie dwuosobowym, w którym jedna osoba zna niemiecki.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)