Oferty pracySpedytor Międzynarodowy
Spedytor Międzynarodowy Katowice, Tychy, (śląskie)
Spedytor Międzynarodowy Katowice, Tychy, (śląskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - prestiżowej firmy o międzynarodowym kapitale, działającej w branży spedycyjno-transportowej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. SKM/150/16

Najważniejsze obowiązki:

  • organizacja transportu,
  • nadzorowanie procesów transportowych,
  • kompleksowa obsługa klientów,
  • przygotowywanie ofert,
  • budowanie partnerskich relacji z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe (transport, spedycja, logistyka, lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora krajowego lub międzynarodowego,
  • własna baza klientów - warunek konieczny,
  • znajomość branży spedycyjno-transportowej,
  • samodzielność,
  • chęć do pracy,
  • otwartość i komunikatywność.

Oferujemy:

  • elastyczność względem systemu pracy (praca w nowoczesnym katowickim oddziale firmy lub system Home Office),
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy (adekwatny do osiąganych wyników),
  • komfortowe warunki pracy oraz zaplecze socjalne,
  • przyjazną, koleżeńską atmosferę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)