Oferty pracySlusarz lub Tokarz - praca od zaraz
Slusarz lub Tokarz - praca od zaraz Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Slusarz lub Tokarz - praca od zaraz Bielany Wrocławskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 6 dni

Opis
Praca dla Tokarza lub Ślusarza
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
•    prace tokarskie lub ślusarskie

•    praca z przyrządami pomiarowymi, rysunkiem technicznym
•    dbanie o wysoką jakość pracy

Nasze oczekiwania:
•    znajomość przyrządów tokarskich lub ślusarskich
•    samodzielne czytanie rysunku technicznego
•    nastawienie na rozwój zawodowy

Nasza oferta:
•    umowa o pracę na pełen etat
•    atrakcyjne zarobki w zależności od umiejętności
•    stabilne zatrudnienie
•    możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
•    pakiet benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)