Oferty pracyInżynier Front-end
Inżynier Front-end Całe Województwo, Okolice Amsterdamu (Holandia) (małopolskie)
Inżynier Front-end Całe Województwo, Okolice Amsterdamu (Holandia) (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

O firmie:

Działalność naszego klienta opiera się na developingu i prowadzeniu narzędzi finansowych sektora Bitcoin. Firma jest oddziałem jednego z szybko rozwijających się producentów wysokowydajnościowych procesorów przeznaczonych do kopania Bitcoinów.

Obowiązki:

  • Projektowanie UI/UX produktów firmy,
  • Development produktów mobilnych i webowych.

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie jako front-end developer,
  • Doskonała znajomość JavaScript,
  • Doświadczenie w pracy z nowoczesnymi narzędziami MVC (Backbone, Angular lub React),
  • Doświadczenie w pracy ze środowiskami opartymi na Linux,
  • Dobra znajomość SQL,
  • Dobra znajomość PHP,
  • Doświadczenie przy projektowaniu produktów odbiorczych,
  • Mile widziane będzie doświadczenie w developingu mobilnym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Współpracę z młodym zespołem nad ciekawymi projektami,
  • Stałą i stabilną pracę,

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)