Oferty pracyBlacharz / Dekarz - Norwegia
Blacharz / Dekarz - Norwegia Oslo (Norwegia)
Blacharz / Dekarz - Norwegia Oslo (Norwegia) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

W związku z pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Blacharz / Dekarz

Ilość wakatów: 8

Miejsce pracy: Norwegia

Nr ref.: Blacharz 3/17

Obowiązki:

- blacharz - montaż blachy na rąbek lub blachodachówki i obróbki blacharskie

- dekarz -  układanie i zgrzewanie folii PVC i papy termozgrzewalnej

Wymagania:

-  min. 2-letnie doświadczenie w zawodzie

- doświadczenie w montażu papy termozgrzewalnej lub folii PVC

- doświadczenie w montażu blachy na rąbek/blachodachówki i obróbek blacharskich

- umiejętność pracy samodzielnej

- komunikatywny język angielski lub norweski

- mile widziany własny transport

Pracodawca norweski oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie ( od 190 Nok/h zależne od doświadczenia)

- możliwa długa współpraca

- umowa na warunkach norweskich

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Prosimy o przesłanie  CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)