Oferty pracyOperator maszyn i urządzeń
Operator maszyn i urządzeń Gliwice, Knurów, Żernica, Pyskowice, Szczygłowiceice, Gierałtow (śląskie)
Operator maszyn i urządzeń Gliwice, Knurów, Żernica, Pyskowice, Szczygłowiceice, Gierałtow (śląskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 7 dni

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • Obsługa urządzeń oraz maszyn wykorzystywanych do produkcj transformatorów
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Ze względu na specyfikę miejsca pracy, preferowane są osoby sprawne fizycznie
  • Odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków
  • Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Pracę w systemie 1-zmianowym
  • Umowę o pracę

telefonu:+48 575 100 025

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)