Oferty pracyDevOps Security Engineer
DevOps Security Engineer Amsterdam (dolnośląskie)
DevOps Security Engineer Amsterdam (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Amsterdamie - szybko rozwijającej się firmy z branży Bitcoin, poszukujemy DevOps Security Engineera. Do obowiązków należeć będzie zarządzanie infrastrukturą oraz jej zabezpieczanie, wspieranie zespołu w jak najlepszym wprowadzaniu standardów zabezpieczeń oraz projektowanie architektury produktów.

Zatrudniony będzie także odpowiedzialny za sporządzanie szacunków stanu zabezpieczeń produktów i usług. Jednym z zadań będzie także development wewnętrznych procedur określających wgrywanie kodu oraz zarządzanie serwerami celem ochrony przed wewnętrznymi i zewnętrznymi zagrożeniami.

Obowiązki:

  • Sporządzanie raportów bezpieczeństwa,
  • Przeprowadzanie testów penetracyjnych,
  • Inżynieria wsteczna,
  • Przeprowadzanie konsultacji na temat zabezpieczeń,
  • Przeprowadzanie kontroli  stanu zabezpieczeń,
  • Projektowanie skryptów i procedur testujących,
  • Inne projekty dotyczące bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu (C, JavaScript, Python lub PHP),
  • Doskonała znajomość środowisk Linux (Ubuntu, Centos itp.)
  • Znajomość zagadnień cyber-bezpieczeństwa,
  • Doświadczenie w DevOps (zarządzanie serwerem i chmurą, wirtualizacja),
  • Wdrażanie kodu,
  • Projektowanie narzędzi,
  • Umiejętność rozpoznania włamań i przeprowadzenia szybkich odpowiedzi,
  • Testy penetracyjne,
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji webowych (szyfrowanie, analiza kodu statycznego itp.)
  • Projektowanie exploitów,
  • Dogłębna znajomość różnego rodzaju narzędzi Proxy,
  • Znajomość zagadnień Inżynierii Społecznej,
  • Umiejętność pracy indywidualnej jak i w grupie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Współpracę z młodym zespołem nad ciekawymi projektami,
  • Stałą i stabilną pracę,

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)