Oferty pracyTeam Leader / Manager Call Center
Team Leader / Manager Call Center Warszawa (śląskie)
Team Leader / Manager Call Center Warszawa (śląskie) Aplikuj Opublikowano 2 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Team Leader/Manager Call Center

Miejsce pracy: Warszawa

Umowa o pracę – pełen etat

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i utrzymanie obecnych,
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Realizacja planów sprzedażowych Firmy,

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług Call Center – warunek konieczny,
  • Angielski na poziomie komunikatywnym
  • Zorientowanie na sukces,
  • Odpowiedzialność, samodzielność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie oparte o podstawę i system prowizyjny,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Dynamiczne środowisko i nowoczesne otoczenie,
  • Pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania

(Data aktualizacji: niedziela, 2 kwietnia 2017)