Oferty pracyInwentaryzacja- Konin
Inwentaryzacja- Konin Konin (wielkopolskie)
Inwentaryzacja- Konin Konin (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Firma INVENT  Sp. z o.o.  poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji

Zakres obowiązków:

  • Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
  • Obsługa urządzeń do skanowania towarów

Wymagania od kandydatów:

  • Dyspozycyjność w godzinach późno popołudniowych i nocnych
  • Pełnoletność

Zapewniamy:

  • Umowę zlecenie
  • Wypłatę w systemie tygodniowym
  • Szkolenie na markecie przed przystąpieniem do pracy
  • Transport na inwentaryzacje wyjazdowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,00 zł/h  brutto
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy
  • Nie wymagamy dodatkowych zaświadczeń i badań

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)