Oferty pracyNiemcy: praca przy filetowaniu drobiu
Niemcy: praca przy filetowaniu drobiu Zielona Góra (lubuskie)
Niemcy: praca przy filetowaniu drobiu Zielona Góra (lubuskie) Aplikuj Opublikowano 16 kwietnia 2017, do końca 2 dni

Select Werving&Selectie na zlecenie Klienta poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik produkcyjny w przetwórni drobiowej
Miejsce pracy: STORKOW (Niemcy, blisko granicy polsko - niemieckiej)

Zadania na stanowisku:
- praca na linii produkcyjnej przy produkcji filetów z drobiu
- obróbka filetów z drobiu za pomocą noża! (prawa/lewa strona)

Wymagania:
- doświadczenie przy rozbiorze drobiu (filetowanie) - warunek konieczny!!!
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz i na dłuższy czas
- przestrzeganie norm i standardów produkcyjnych
- aktualna książeczka sanepid (w przypadku braku książeczki gotowość do jej wyrobienia na terenie Niemiec)

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie – 40h/tygodniowo
- wsparcie w sprawach administracyjnych
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (na start 9,30 euro brutto/h)
- zakwaterowanie i dojazd do pracy

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale mile widziana.

Osoby zainteresowane posiadające doświadczenie przy drobiu proszę o przesłanie CV wraz z aktualnym numerem telefonu i informacją o ochronie danych osobowych.

(Data aktualizacji: niedziela, 16 kwietnia 2017)