Oferty pracyElektryk przemysłowy / Lübeck bez pośredników
Elektryk przemysłowy / Lübeck bez pośredników Niemcy, Europa (Niemcy)
Elektryk przemysłowy / Lübeck bez pośredników Niemcy, Europa (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Grupa R+S solutions Holding AG jest firmą z branży instalatorskiej. Aktualnie posiadamy: 21 oddziałów na terenie Niemiec, 1 w USA oraz biura w Polsce, Serbii, Bośni, Chorwacji oraz na Węgrzech. Zapewniamy zatrudnienie na czas nieokreślony oraz bezpłatne kursy fachowe w naszym centrum dokształcającym przy pełnym wynagrodzeniu.

Pracujemy bez pośredników, zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie.

W chwili obecnej dla wsparcia naszego teamu poszukujemy fachowców na stanowisku:

Elektryk przemysłowy / Lübeck bez pośredników

Zadania:

• okablowywanie maszyn i urządzeń

• analiza błędów, sprawdzanie elementów i szaf sterowniczych

• budowa szaf, okablowywanie według planu, usuwanie błędów

• montaż oraz podłączanie elektryczne elementów budowlanych i podzespołów według planu

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny

• wykształcenie kierunkowe jako Elektryk

• świadectwo ukończenia szkoły

• prawo jazdy kat. B

• gotowość do pracy na montażach

• umiejętność pracy w zespole oraz chęć nauki i dokształcania

Oferujemy:

• stała umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich w języku polskim i niemieckim

• ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny

• punktualne, zgodne z umiejętnościami wynagrodzenie miesięczne + dodatki ponad wynagrodzeniowe

• dieta za przepracowany dzień

• opłacone zakwaterowanie (od poniedziałku do niedzieli!)

• dodatki pieniężne na zjazdy do Polski

• zaliczki tygodniowe wypłacane w gotówce lub przelewem na konto

• dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w centrum dokształcającym

• kompetentna opieka koordynatora polskojęzycznego

• bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne oraz skrzynkę narzędziową

• płatny urlop

• dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie)

• premie jubileuszowe

• dopasowanie najbardziej korzystnej klasy podatkowej oraz  Kindergeld

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie Cv z kopią dokumentów potwierdzających umiejętności zawodowe na adres mailowy.

Kontakt telefoniczny: +49 661 96 21 99 40  lub +48 71 7588347

 (rozmawiamy również w języku polskim)

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)