Oferty pracyHydraulik / Niemcy bez pośredników
Hydraulik / Niemcy bez pośredników Niemcy, Europa (Niemcy)
Hydraulik / Niemcy bez pośredników Niemcy, Europa (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Grupa R+S solutions Holding AG jest firmą z branży instalatorskiej. Aktualnie posiadamy: 21 oddziałów na terenie Niemiec, 1 w USA oraz biura w Polsce, Serbii, Bośni, Chorwacji oraz na Węgrzech. Zapewniamy zatrudnienie na czas nieokreślony oraz bezpłatne kursy fachowe w naszym centrum dokształcającym przy pełnym wynagrodzeniu.

Pracujemy bez pośredników, zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie.

W chwili obecnej dla wsparcia naszego teamu poszukujemy fachowców na stanowisku:

Hydraulik / Niemcy bez pośredników

Zadania:

• praca według rysunków oraz planów budowlanych i rozkładowych

• wykonywanie rur stalowych oraz ze stali szlachetnej według norm ISO (wymierzanie, przycinanie, łączenie, sprawdzanie części rur)

• produkcja przewodów rurowych, dopasowywanie, ustawianie, niwelowanie, dorabianie, klejenie, spawanie

• wbudowywanie przymocowań rurowych

• montaż połączeń rurowych, rur zasilających szczególnie w wodę, ścieki, gaz, ogrzewanie centralne i olejowe, produkcja połączeń uszczelnionych

• naprawa, konserwacja i renowacja rur

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny

• wykształcenie kierunkowe jako hydraulik lub pokrewne

• świadectwo ukończenia szkoły

• prawo jazdy kat. B

• gotowość do pracy na montażach

Oferujemy:

• niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

• ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

• punktualne, zgodne z umiejętnościami wynagrodzenie + dodatki ponad wynagrodzeniowe

• dieta za przepracowany dzień

• opłacone zakwaterowanie

• dodatki pieniężne na zjazdy do Polski

• możliwość zawarcia umowy na emeryturę zakładową

• dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w centrum dokształcającym

• kompetentna opieka koordynatora polskojęzycznego

• bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową

• płatny urlop

• dodatki urlopowe oraz świąteczne

• premie jubileuszowe

• dopasowanie najbardziej korzystnej klasy podatkowej oraz  Kindergeld

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie Cv wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy.
W tytule prosimy podać nazwę stanowiska: Hydraulik Niemcy.

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod
numerami telefonów: +49 661 96 21 99 40 lub +48 71 7588347

 (rozmawiamy również w języku polskim)

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)