Oferty pracyAutomatyk
Automatyk Wrocław, Kłodzko, Jelenia Góra, Lubań, Zgorzelec, Bolesławi (dolnośląskie)
Automatyk Wrocław, Kłodzko, Jelenia Góra, Lubań, Zgorzelec, Bolesławi (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Dla naszego Klienta działającego w branży automatyki przemysłowej poszukujemy:

Automatyka

Miejsce pracy: Lubań (dolnośląskie)

Obowiązki:

  • Tworzenie wizualizacji
  • Pisanie programów PLC
  • Tworzenie dokumentacji do projektu
  • Uruchomienie maszyny
  • Serwisowanie maszyn

Wymagania:

  • Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność programowania sterowników PLC (przynajmniej jednej z firm: Mitsubishi, Siemens, AllenBradley)
  • Tworzenie wizualizacji pulpitów HMI
  • Umiejętność czytania schematów
  • Znajomość komponentów automatyki przemysłowej
  • Znajomość podstaw elektroniki i elektrotechniki
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na samodzielną pracę z dokumentacją
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Służbowy telefon, laptop
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)