Oferty pracyINŻYNIER PRODUKCJI - odlewnia aluminium
INŻYNIER PRODUKCJI - odlewnia aluminium JELCZ LASKOWICE (dolnośląskie)
INŻYNIER PRODUKCJI - odlewnia aluminium JELCZ LASKOWICE (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

TOYOTA MOTOR INDUSTRIES POLAND Sp. z o.o. to fabryka silników do samochodów marki Toyota w Jelczu-Laskowicach. Od 2005r. produkujemy silniki Diesla, a w 2017r. uruchomiliśmy produkcję nowoczesnych silników benzynowych.

INŻYNIER PRODUKCJI - odlewnia aluminium

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Nr ref: IP/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Obowiązki:
  • analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych
  • wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • wdrażanie zmian w procesie i produkcie
  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • współpraca z europejskimi i japońskimi zakładami produkcyjnymi Toyoty
  • wsparcie działań projektowych (próby procesowe, odbiory maszyn itp.)
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa, Metalurgia - Odlewnictwo, Metalurgia Metali Nieżelaznych)
  • doświadczenie zawodowe w obszarze technologii produkcji odlewniczej będzie dodatkowym atutem
  • praktyczna znajomość programów CAD (AutoCAD, Creo)
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
Nasza oferta:
  • umowa o pracę na cały etat na zasadzie contractingu (zatrudnienie przez firmę Invenio QD Sp. z o.o.
  • praca w firmie wyznaczającej światowe standardy w zakresie systemów produkcji
  • udział we wdrażaniu nowych projektów produkcyjnych Toyoty w Polsce

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)