Oferty pracyOperator maszyn produkcyjnych
Operator maszyn produkcyjnych Garwolin (mazowieckie)
Operator maszyn produkcyjnych Garwolin (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Randstad Polska Sp. z o.o. (Agencja Pracy Tymczasowej o nr licencji 47) dla swojego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukuje osób na stanowiska:

- operator maszyn

- operator maszyn pakujących

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa maszyn produkcyjnych,

- nadzór nad bieżącym procesem produkcji,

- kontrolowanie parametrów maszyny,

OCZEKIWANIA:

- książeczka SANEPID,

- gotowość do pracy zmianowej (praca w godz. 6-18, 18-6)

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie,

- atrakcyjną stawkę godzinową,

- pakiet benefitów socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, zniżki na zakupy on-line i inne ),

- umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, chorobowe, prawo do zasiłku)

- pomoc w organizacji dojazdu

Miejsce pracy: okolice Garwolina

Jesteś zainteresowany – wyślij SMS o treści „praca” pod numer  501 332 341 – oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów!

Lub aplikuj - w tytule 03/OM/2017

Na aplikacjach prosimy umieścić informację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)