Oferty pracyPracownik hali/wykładanie towaru - Rybnik
Pracownik hali/wykładanie towaru - Rybnik Rybnik, (śląskie)
Pracownik hali/wykładanie towaru - Rybnik Rybnik, (śląskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik hali - wykładanie towaru
Miasto: Rybnik

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wykładanie, przekładanie towaru
- dbałość o porządek na hali sprzedaży

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność
- pełnoletność
- rzetelność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- umowa zlecenie, dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne
- stawka 13 zł brutto/h
- praca w pełnym wymiarze godzin
- możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)