Oferty pracySpecjalista ds technicznych 5000 PLN z j niemieckim
Specjalista ds technicznych 5000 PLN z j niemieckim Warszawa (mazowieckie)
Specjalista ds technicznych 5000 PLN z j niemieckim Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 2 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Szukasz pracy i znasz j niemiecki

A może rozglądasz się za miejscem z fajną atmosferą i możliwościami rozwoju

Mamy dla Ciebie taką ofertę!

Specjalista ds. technicznych 5000 PLN z j. niemieckim

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Twoje zadania:

  • współpraca z zespołem na miejscu oraz z obszaru Niemiec
  • rejestracja zgłoszeń poszukiwanie rozwiązań
  • dbanie o wysoką jakość obsługi

Nie wymagamy doświadczenia. Stawiamy na chęć do nauki i kompetencje językowe.

Potrzebujemy od Ciebie:

  • dobrej znajomości języka niemieckiego
  • wysokich umiejętności komunikacji
  • entuzjazmu i chęci do nauki

W zamian oferujemy:

  • pakiet szkoleń na start
  • umowę o pracę
  • szkolenia.benefity, premii i inne

Zapraszamy do przesłania CV

(Data aktualizacji: niedziela, 2 kwietnia 2017)