Oferty pracySPECJALISTA DS. WYCEN
SPECJALISTA DS. WYCEN Białystok, Stuttgart (podlaskie)
SPECJALISTA DS. WYCEN Białystok, Stuttgart (podlaskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech i na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

Obecnie Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WYCEN

Miejsce pracy: Białystok (podlaskie)

Nr ref: NT/1/2017/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Zadania na stanowisku:
  • przeprowadzanie analiz rynkowych i marżowych
  • przedstawianie wniosków
  • koordynowanie procesu zmian cen w całej Grupie KAN
  • aktywny udział w kreowaniu polityki cenowej firmy
  • wsparcie Handlu w procesie inwestycyjnym
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane Inżynieria Sanitarna
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy związanej dokonywanie analiz i przetwarzaniem danych
  • zaawansowana znajomość MS Excel
  • zdolności analityczne
Oferujemy:
  • opiekuna do momentu pełnego wdrożenia
  • stabilność zatrudnienia i płacy
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych

(CV + List Motywacyjny) za pomocą Aplikuj teraz z dopisaniem nr referencyjnego NT/1/2017.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)