Oferty pracyPakowacz: Kolonia
Pakowacz: Kolonia Kolonia (Niemcy)
Pakowacz: Kolonia Kolonia (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 6 dni

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowacz
Miejsce pracy: Kolonia

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:

- sortowanie przesyłek

- załadunek i rozładunek paczek kurierskich

- prace porządkowe na magazynie

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w nocy)

- przestrzeganie zasad BHP

- umiejętność pracy w zespole

- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

- dobra organizacja pracy

- dyspozycyjność do wyjazdu w ciągu 3 dni

Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę

- stawka 9,23 € brutto/h plus dodatek nocny

- pakiet ubezpieczeń

- bezpłatny transport

- opiekę koordynatora

- zakwaterowanie

- istnieje możliwość zatrudnienia do końca kwietnia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Kontakt tel. 71 750 44 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie   z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)