Oferty pracySpecjalista Administracyjny Kadr i Płac
Specjalista Administracyjny Kadr i Płac Rzeszów (podkarpackie)
Specjalista Administracyjny Kadr i Płac Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 15 lipca 2017, do końca 7 dni

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy realizującej profesjonalne usługi doradcze poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Administracyjny Kadr i Płac

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie wszystkimi procesami HR-owymi
  • Przygotowywanie wniosków i raportów rozliczeniowych dla ZUS
  • Skrzętna archiwizacja dokumentów (pliki osobiste pracowników, inne dokumenty niezbędne do właściwego naliczania wynagrodzenia)
  • Sprawdzanie procedur, zasad i przepisów kadrowo-płacowych oraz zapewnianie zgodności z tymi wytycznymi
  • Naliczanie wynagrodzenia i innych świadczeń należnych na podstawie umów o pracę, umów prawa cywilnego oraz różnego rodzaju dodatków
  • Rachunkowość i formalny przegląd płac
  • Przygotowywanie rozliczeń i deklaracji do urzędu skarbowego, ZUSu i Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON)
  • Raportowanie, w tym przygotowywanie rozliczeń podatkowych i ubezpieczeń społecznych oraz dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
  • Przygotowywanie dokumentów oddelegowania pracowników zatrudnionych w państwach członkowskich Unii Europejskiej i poza nią
  • Pomoc prawna w sprawach kadrowych dla pracowników polskich i zagranicznych
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz wdrażanie tych zmian w firmie

Wymagania:

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie jako niezależny specjalista do spraw Kadr i Płac
  • Bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów obejmujących Kodeks Pracy, płace, podatki i ubezpieczenia społeczne
  • Wykształcenie wyższe
  • Praktyczna znajomość informatycznych systemów kadrowo-płacowych, w szczególności SAP
  • Wysokie umiejętności interpersonalne (pracowitość, sumienność, terminowość)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz otwartość na ulepszenia i innowacje
  • Odpowiedzialność, niezależność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo wysoka kultura osobista oraz profesjonalne podejście do klientów wewnętrznych (umiejętność odpowiedzi na zapytania kadrowo-płacowe)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, Word i Płatnik

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym różnego rodzaju świadczenia dodatkowe
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku usług biznesowych
  • Możliwość pracy nad rozwojem systemów informatycznych
  • Budowanie kariery na tle międzynarodowym i krajowym
  • Możliwość szybkiego awansu i doskonalenia umiejętności zawodowych
  • Możliwość rozwijania i poszerzania umiejętności technicznych
  • Znakomite portfolio szkoleń lokalnych i międzynarodowych

(Data aktualizacji: sobota, 15 lipca 2017)