Oferty pracyInżynier Automatyk
Inżynier Automatyk Dories Aria Wałbrzych, Warszawa (Dolnośląskie, Mazowieckie)
Inżynier Automatyk Dories Aria Wałbrzych, Warszawa (Dolnośląskie, Mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 24 marca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta, polskiej firmy specjalizującej się w branży nowoczesnych technik Bezpieczeństwa Maszyn i  Procesów Przemysłowych, poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

INŻYNIERA  AUTOMATYKA

(miejsce pracy: Wałbrzych/Warszawa/)

Obowiązki:

  • Projektowanie układów sterowania maszyn (elektryka, pneumatyka, hydraulika),
  • Udział w pracach wdrożeniowych systemów sterowania maszyn u klientów,
  • Programowanie sterowników PLC,
  • Wsparcie techniczne u klientów,
  • Opiniowanie rozwiązań bezpieczeństwa proponowanych przez klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (automatyka, elektryka, mechatronika lub pokrewne),
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn (schematy),
  • Wiedzy z dziedziny działania układów sterowania maszyn (elektryka, pneumatyka, hydraulika),
  • Dobrej znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Certyfikatu SEP do 1 kV,
  • Gotowości do pracy na wyjazdach służbowych na terenie kraju i za granicą,
  • Dobrej organizacji pracy własnej,
  • Zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków i świadomości odpowiedzialności za ich prawidłowe wykonanie,
  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych/komunikacyjnych,
  • Samodzielności w działaniu, umiejętności szybkiego podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę dającą bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Możliwość poznania zasad działania wielu rożnych maszyn i technologii produkcji,
  • Kontakt z najnowszymi światowymi rozwiązaniami bezpieczeństwa stosowanymi w przemyśle,
  • Szkolenia wewnętrzne i możliwość uzyskania certyfikatów,
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Dodatkowymi atutami będzie:

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa maszyn,
  • Znajomość środowiska ePLAN,
  • Umiejętność programowania sterowników PLC.

(Data aktualizacji: piątek, 24 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano 5 sierpnia 2017
Opublikowano 4 sierpnia 2017