Oferty pracyKierownik Zespołu
Kierownik Zespołu Klient EmploySystem.com Tarnowskie Góry (śląskie)
Kierownik Zespołu Klient EmploySystem.com Tarnowskie Góry (śląskie) Aplikuj Opublikowano 24 marca 2017, do końca 1 dzień

Masz doświadczenie w kierowaniu grupą sprzedawców?

Umiesz motywować ludzi do działania?

Zostań
KIEROWNIKIEM ZESPOŁU
w międzynarodowej firmie z branży finansoowej.

ZADANIA:

  • Kierownik zespołu jest partnerem biznesowym. Realizuje założone cele sprzedażowe.
  • Otrzymuje dużą dozę niezależności w prowadzeniu grupy doradców.
  • Kierownik potrafi budować wokół siebie grupę zmotywowanych Doradców Finansowych
    nastawionych na budowanie relacji z klientem oraz pozyskiwanie nowych klientów.

NARZĘDZIA:

  • Doradcy pozyskują nowego klienta, dzięki wsparciu marketingowemu.
  • Sprzedaż jest realizowana również na obecnej bazie klientów.
  • Firma zapewnia dostęp do biura z pełnym wyposażeniem, dzięki czemu obsługa klienta
    przebiega w komfortowych warunkach.

IDEALNY KANDYDAT, TO OSOBA KTÓRA:

  • ma doświadczenie w sprzedaży
  • umie planować swoją pracę w oparciu o cele tygodniowe i miesięczne
  • potrafi zmotywować współpracowników do działania
  • umie skutecznie rozliczyć podwładnego
  • wie czym jest i jak stosować informację zwrotną
  • ma głowę pełną pomysłów w zakresie pozyskiwania klientów
  • wie gdzie szukać osób chętnych do pracy
  • potrafi zbudować zgrany zespół sprzedażowy

KIEROWNIK ZESPOŁU ZYSKUJE:

  • atrakcyjne warunki wynagradzania: podstawę oraz premię od realizacji celów
  • wsparcie mentorskie podczas 3 miesięcy wdrożenia
  • udział w konkursach motywacyjnych
  • miłą atmosferę w pracy

Uważasz, że oferta jest warta uwagi?

Jesteś gotowy podjąć wyzwania zawodowe w dużej,
międzynarodowej firmie?

Wyślij swoją aplikację!!

(Data aktualizacji: piątek, 24 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy