Oferty pracyKierownik budowy / Kierownik projektu
Kierownik budowy / Kierownik projektu INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A JAWORZNO (śląskie)
Kierownik budowy / Kierownik projektu INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A JAWORZNO (śląskie) Aplikuj Opublikowano 27 marca 2017, do końca 1 dzień

Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ, który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj.

 INTERIMAX jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Dla naszego Klienta pilnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Kierownik budowy/Kierownik projektu

Miejsce pracy: Jaworzno

Zadania:

  • planowanie, nadzorowanie i koordynowanie robót w ramach prowadzonego projektu
  • nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy i zasad BHP
  • koordynacja pracy podległych Pracowników
  • współpraca z Brygadzistą oraz Klientem
  • realizacje budowy zgodnie z założonym budżetem
  • rozwiązywanie bieżących problemów

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe - budowlane
  • znajomość zagadnień związanych z przestrzeganiem przepisów BHP przy montażu i użytkowaniu rusztowań
  • znajomość zasad użytkowania rusztowań budowlano-montażowych metalowych typu LAYHER (montaż oraz demontaż)
  • minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość rysunku technicznego
  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • gotowość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu (przewidywany czas trwania projektu 4 lata)
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywanie obowiązki

Oferujemy:

  • konkurencyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
  • zdobycie doświadczenia przy realizacji ambitnego projektu
  • możliwość długofalowej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym
  • zapewniamy zakwaterowanie
  • możliwość zatrudnienia pracowników spoza regionu

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV !!

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)".

Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:
- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).

(Data aktualizacji: poniedziałek, 27 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Francja (Francja)
Opublikowano dzisiaj
Okolice Genewy (Francja)