Oferty pracyKierownik Apteki
Kierownik Apteki A-TEAM RECRUITMENT SP. Z O.O. S.K.A. Międzyzdroje, Świnoujście, Kamień Pomorski, Gryfice, Szczeci (zachodniopomorskie)
Kierownik Apteki A-TEAM RECRUITMENT SP. Z O.O. S.K.A. Międzyzdroje, Świnoujście, Kamień Pomorski, Gryfice, Szczeci (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 28 marca 2017, do końca 1 dzień

A-TEAM Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.

Aktualnie, dla naszego Klienta, Ogólnopolskiej sieci aptek, poszukujemy ambitnych kandydatów/-tek na stanowisko:

Kierownik Apteki

Miejsce pracy: Międzyzdroje

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki
  • Dbanie o wizerunek apteki w otoczeniu
  • Zapewnienie odpowiedniej liczby personelu tj. zarządzanie zespołem oraz budowanie relacji w zespole
  • Zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów OTC
  • Doradzanie i udzielanie porad pacjentom
  • Bieżąca współpraca ze wszystkim działami w Centrali Pracodawcy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • Prawo wykonywania zawodu i uprawnienia kierownicze
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużą apteką
  • Nastawienie na realizacje celów
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenia podnoszące kompetencje, dające możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV.

Prosimy dołączyć do aplikacji następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)".

Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:

- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340)
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471)
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476)

(Data aktualizacji: wtorek, 28 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Wielka Brytania (Wielka Brytania)
Opublikowano 22 maja 2017
Peterborough (Wielka Brytania)
Lubin (dolnośląskie)