Oferty pracy`AUTOMATYK / ELEKTRYK (BRANŻA OGRODNICZA)
`AUTOMATYK / ELEKTRYK (BRANŻA OGRODNICZA) COSMOWORKER POLSKA Poznań, Okolice (wielkopolskie)
`AUTOMATYK / ELEKTRYK (BRANŻA OGRODNICZA) COSMOWORKER POLSKA Poznań, Okolice (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 29 marca 2017, do końca 1 dzień

Praca długoterminowa w firmie zajmującej czołowe miejsce w branży.

Cosmoworker Polska z powodzeniem rekrutuje pracowników dla swoich Klientów w różnych branżach w Polsce.

Dzisiaj nasi rekruterzy poszukują pracowników na poniżej opisane stanowisko:

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków obejmuje zarówno zadania realizowane zespołowo, jak i  samodzielnie.

  • instalowanie i serwis komputerów nawodnieniowych, nawożeniowych i klimatycznych,
  • koordynacja oraz czynny udział w programowaniu i uruchomieniu systemów sterowania wykonywanych przez firmę na prowadzonych inwestycjach,
  • montaż, serwis, konserwacja wykonanych przez nas instalacji elektrycznych, sterowniczych i oświetleniowych,
  • analizowanie przyczyn usterek,
  • montaż nowych urządzeń wykonawczych oraz elektrycznych, dobór zabezpieczeń, podłączanie szaf sterowniczych,
  • utrzymywanie kontaktów z partnerami handlowymi, polskimi i zagranicznymi, w temacie wykorzystywanych urządzeń,
  • wprowadzanych nowości, funkcjonalności, rozwiązań technicznych, od strony techniczno-wykonawczej,
  • udział w szkoleniach produktowych oraz wspólnych realizacjach.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne o specjalności: elektryka, elektronika, automatyka lub pokrewne,
  • mile widziane uprawnienia energetyczne min 1 kV
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, w mowie i w piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole,  - samodzielność przy wykonywaniu zadań,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych (kilkudniowe delegacje),
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i znanej w branży firmie,
  • pracę na pełny etat,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • w sezonie wiosenno letnim praca w zwiększonym wymiarze,
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach w kraju i u zagranicznych partnerów oraz podczas realizacji ciekawych projektów np. instalacje do doświadczeń w instytucjach naukowych,
  • wynagrodzenie do negocjacji.

Dodatkowe informacje:

  • brak

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie internetowej.

Jeżeli masz pytania, zadzwoń:

0048 61 250-4-255
poniedziałek - piątek:  9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu 24H

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2017 ⓒ

(Data aktualizacji: środa, 29 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Złotów (wielkopolskie)
Opublikowano 25 września 2017
Poznań, Okolice (wielkopolskie)